Wyłącznie oryginalne towary

Firma ROTOPINO.PL S.A. jest autoryzowanym przedstawicielem takich marek narzędzi jak: Bosch, Dewalt, Neo i wielu innych. Dzięki temu wszystkie zakupione u nas towary są oryginalne, pełnowartościowe i posiadają gwarancję producenta.

ROTOPINO.PL S.A. funkcjonuje na rynku od 1999 roku. Przez ten okres obsłużyliśmy kilkadziesiąt tysięcy klientów, których zadowolenie i satysfakcja z dokonanych zakupów są dla nas najlepszym potwierdzeniem prawidłowego i rzetelnego funkcjonowania sklepu i nagrodą za naszą pracę.

Dodatkową gwarancją jakości sprzedawanych przez nas narzędzi są referencje i nieprzerwana współpraca z naszymi partnerami handlowymi: producentami, dealerami, hurtowniami, a także z innymi sklepami internetowymi i prywatnymi.

W przypadku ograniczonego zaufania do zakupów przez sieć Internet zapraszamy Państwa do kontaktu telefonicznego z naszymi handlowcami.

Informujemy, iż prowadzimy sprzedaż wysyłkową towarów zamówionych drogą elektroniczną poprzez stronę internetową Sklepu lub zamówionych za pośrednictwem telefonu.