Wszystkie towary oferowane w sklepie MEGANARZEDZIA.PL są fabrycznie nowe i są objęte gwarancją producenta. Do każdego towaru dołączona jest karta gwarancyjna autoryzowanego serwisu producenta. Jakiekolwiek problemy techniczne są rozwiązywane przez autoryzowane placówki serwisowe na terenie Polski, których adresy znajdują się na karcie gwarancyjnej lub na stronie internetowej producenta. Każdorazowa naprawa gwarancyjna w celach statystycznych powinna być zgłaszana w ROTOPINO.PL S.A..

 1. Festool i Protool

  Na wszystkie narzędzia elektryczne i pneumatyczne firma Festool udziela 1 rok gwarancji od daty zakupu, pod warunkiem prawidłowego użytkowania narzędzi. Gwarancja ta zostaje automatycznie przedłużona o kolejne 2 lata, tj. do 3 lat, jeżeli całkowicie wypełnione zgłoszenie gwarancyjne zostanie przesłane do TTS PL Sp. z o. o. w terminie 30 dni od daty zakupu narzędzia.
  Zarejestruj narzędzie i zyskaj dłuższą gwarancję

 2. Perles

  Wszystkie profesjonalne narzędzia firmy Perles, które zostały zakupione po 1 marca 2005 objęte są przedłużoną 3 - letnią gwarancją - bezpłatnie!!! Przedłużenie gwarancji jest możliwe pod warunkiem zarejestrowania urządzenia za pośrednictwem Internetu w terminie 4 tygodni od daty zakupu. Przedłużona gwarancja jest ważna od dnia zakupu urządzenia. 3-letnią gwarancją objęte są wszystkie profesjonalne narzędzia Perles z wyjątkiem akumulatorów i ładowarek oraz standardowego osprzętu.
  Zarejestruj narzędzie i zyskaj dłuższą gwarancję

 3. Bosch

  Wszystkie profesjonalne elektronarzędzia linii niebieskiej i wszystkie przyrządy pomiarowe marki Bosch z datą zakupu od 1 września 2004 objęte są przedłużoną i bezpłatną 3-letnią gwarancją! Warunkiem przedłużenia gwarancji jest zarejestrowanie urządzenia za pośrednictwem Internetu w terminie 4 tygodni od daty zakupu. Gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Przedłużoną gwarancją nie są objęte narzędzia wysokiej częstotliwości, przemysłowe wkrętarki akumulatorowe i narzędzia pneumatyczne, standardowy osprzęt oraz akumulatory i ładowarki.
  Zarejestruj narzędzie i zyskaj dłuższą gwarancję

 4. Metabo i Elektra Beckum

  Gwarancja 3 letnia dotyczy elektronarzędzi Metabo oraz maszyn do obróbki drewna Elektra Beckum. Gwarancję XXL otrzymają Państwo tylko w przypadku rejestracji online. Rozszerzona gwarancja dotyczy urządzeń zakupionych po 1 marca 2004 roku. Rejestracja możliwa jest wyłącznie w ciągu czterech tygodni od daty zakupu urządzenia. Aby otrzymać kartę gwarancyjną przeznaczoną do dalszej rejestracji należy po otrzymaniu elektronarzędzia wysłać numery seryjne maszyny na adres [email protected].

 5. Pozostałe marki

  Pozostałe marki narzędzi posiadają roczną gwarancje i wszystkie niezbędne informacje znajdują się na kartach gwarancyjnych dołączanych do zakupionych narzędzi.