1. Informacje wstępne

  Firma Grupa Kapitałowa TIM dba o prawo użytkowników serwisu do prywatności, przywiązując szczególną wagę do ochrony ich danych osobowych. Jest to możliwe dzięki odpowiednim rozwiązaniom systemowym zapobiegającym wszelkiej ingerencji osób trzecich w prywatność użytkowników serwisu. Przeglądając ofertę sklepu MEGANARZEDZIA.PL, szukając informacji bądź zamawiając towar na stronie MEGANARZEDZIA.PL, jednocześnie akceptujesz zasady zawarte w Polityce Prywatności znajdującej się na niniejszej stronie. Grupa Kapitałowa TIM jako właściciel MEGANARZEDZIA.PL, zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w Polityce Prywatności. Wprowadzenie zmian nie wpływa jednak na zasadę: nie sprzedajemy i nie udostępniamy osobom trzecim danych personalnych czy adresowych klientów/użytkowników Grupa Kapitałowa TIM.

 2. Dane osobowe

  Rejestracja w sklepie MEGANARZEDZIA.PL nie jest konieczna do dokonania zakupów, ale umożliwia użytkownikowi użycie dodatkowych opcji oraz korzystanie z rabatów. Dane osobowe, które należy podać w formularzu rejestracyjnym, to między innymi: imię i nazwisko, login i hasło, niezbędne do składania zamówień na MEGANARZEDZIA.PL. Zgodnie z obowiązującą Ustawą o ochronie danych osobowych, w formularzu rejestracyjnym należy wyrazić zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla celów Grupa Kapitałowa TIM Przez przetwarzanie danych osobowych, rozumiemy wykorzystywanie ich wyłącznie w celu dokonania realizacji zamówienia tj. wystawienie listu przewozowego, wysłanie faktury za towar, kontakt w celu informacji o przesyłce. Dane osobowe użytkowników mogą być zbierane również w celu świadczenia dodatkowych usług  bądź organizacji konkursów przez Grupa Kapitałowa TIM Po dokonaniu wysyłki zakupionego towaru, Sklep w ramach realizacji umowy z Kupującym jest zobowiązany przesłać Kupującemu na adres poczty elektronicznej zaproszenie do wypełnienia ankiety w celu zbadania jego opinii o przeprowadzonej transakcji. Kupujący jest uprawniony, jednak nie zobowiązany do jej wypełnienia.

  Użytkownik składający zamówienie w sklepie MEGANARZEDZIA.PL, który wcześniej nie dokonał rejestracji, musi wypełnić formularz z danymi dotyczącymi wysyłki towaru. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingowych Grupa Kapitałowa TIM jest całkowicie dobrowolne. Każdy użytkownik ma prawo do wglądu oraz poprawiania podanych danych. Jest to możliwe poprzez kontakt z operatorem sklepu lub bezpośrednio na stronie MEGANARZEDZIA.PL przez formularz edycji danych użytkownika (w przypadku użytkowników posiadających swoje konto – tzn. login i hasło).

 3. Jawne Dane Osobowe

  Dane osobowe podane w trakcie wystawiania opinii dla produktu są dostępne dla wszystkich odwiedzających strony zawierające te dane. Osoba oceniająca dany produkt w sklepie ma możliwość podania swoich danych osobowych lub może podpisać się wybranym przez siebie „nickiem”.

 4. Usunięcie konta użytkownika

  Każdy użytkownik, który założył konto w sklepie MEGANARZEDZIA.PL, może skorzystać z możliwości usunięcia konta w dowolnie wybranym czasie. Zostanie ono skasowane niezwłocznie bądź po zrealizowaniu przypisanych mu zamówień. Usunięte zostaną wszystkie dane wraz z adresem e-mail znajdującym się w bazie danych. Nie ma możliwości odtworzenia usuniętego konta. Klient będzie musiał ponownie je założyć oraz podać wszystkie dane.

 5. Komentarze Klientów

  Wszystkie komentarze zamieszczane przez Klientów pod produktami lub/i będące oceną sklepu stają się własnością firmy Grupa Kapitałowa TIM, co oznacza, że mogą zostać wykorzystane w oryginalnej bądź skróconej formie do promocji sklepu lub znajdujących się w nim produktów. Komentarze, o których mowa powyżej, nigdy nie będą podpisane pełnym imieniem i nazwiskiem, chyba że Klient wyraził na nie zgodę. Grupa Kapitałowa TIM zobowiązuje się również do używania komentarzy w pierwotnym kontekście oraz do promocji produktu, który był intencją autora. Opinie zawarte w komentarzach pozostają opiniami Klientów, a nie pracowników firmy Grupa Kapitałowa TIM

 6. Bezpieczeństwo danych

  Sklep internetowy MEGANARZEDZIA.PL jest zbudowany w oparciu o najnowocześniejsze oprogramowanie oraz sprzęt wzorem najlepszych światowych rozwiązań. Zabezpiecza to przed przeniknięciem zawartych na naszych stronach danych do osób trzecich.

 7. Jakie dane o Tobie zbieramy?

  W celu skorzystania z niektórych funkcji naszego systemu niezbędna jest rejestracja. W jej trakcie zapytamy Cię o Twój adres e-mail przeznaczony do korzystania z naszej witryny, hasło, pseudonim oraz dane osobowe.

  Przed dokonaniem transakcji zakupu towaru w sklepie MEGANARZEDZIA.PL, zostaniesz zapytany o imię, nazwisko, adres zamieszkania, numer telefonu oraz dane dotyczące wyboru formy płatności np. typ i numer karty kredytowej, datę jej ważności czy numer CVV (w przypadku wyboru płatności kartą płatniczą).

 8. Dane zbierane automatycznie

  Podczas wizyty Klienta na stronie MEGANARZEDZIA.PL, automatycznie zapisywany jest numer IP komputera, z którego korzysta.

 9. W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane?

  Dane zebrane o Kliencie w żadnym wypadku nie są sprzedawane podmiotom trzecim. Dane uzyskane podczas transakcji zakupu będą wykorzystane jedynie w celu realizacji transakcji, w tym pobrania należnej kwoty oraz wysyłki towaru. W celu obciążenia karty kredytowej, dane Klienta mogą być przekazane firmie obsługującej transakcje płatnicze, a firmie przewozowej w celu dostarczenia przesyłki. Jeżeli Klient wyraził zgodę na otrzymywanie naszego Newsletter’a, dane zostaną wykorzystane do wysłania go danej osobie.
  Automatyczne zbieranie danych (IP komputera) może posłużyć do analizy zachowań użytkowników na stronie MEGANARZEDZIA.PL, zbierania danych demograficznych o naszych użytkownikach lub do personalizacji zawartości naszych stron www. Powyższe dane zbierane są automatycznie o każdym z użytkowników strony. W przypadku kontroli Generalnego Inspektoratu Ochrony Danych Osobowych, dane Klienta mogą zostać udostępnione pracownikom Inspektoratu zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. W sytuacji naruszenia Regulaminu sklepu, naruszenia prawa lub gdy będą wymagały tego przepisy prawa, możemy udostępnić dane Klienta organom wymiaru sprawiedliwości.

   

 10. W jaki sposób będziemy się z Tobą kontaktować?

  Jeśli dokonałeś zakupu towaru, możesz otrzymać od nas wiadomości e-mail lub SMS dotyczące stanu realizacji zamówienia. Możliwy jest również kontakt telefoniczny.

 11. Wykorzystanie ciasteczek (ang. cookies)

  Podczas korzystania z naszej strony www możemy wykorzystywać tzw. ciasteczka służące identyfikacji.

 12. Zmiany naszej polityki prywatności

  Grupa Kapitałowa TIM zastrzegają sobie prawo zmiany powyższej Polityki Prywatności poprzez publikację nowej Polityki Prywatności na tej stronie.

 13. Zasady bezpieczeństwa

  W sytuacji wspólnego korzystania z jednego komputera wraz z innymi osobami, po zakończeniu korzystania z usług MEGANARZEDZIA.PL, należy pamiętać o wylogowaniu się, by nikt nie mógł korzystać lub modyfikować zasobów Klienta lub informacji jego dotyczących.
  Dane podane przez Klienta podczas składania zamówienia znane są tylko jemu oraz Grupa Kapitałowa TIM Gwarantujemy nieujawnianie ich nikomu. Ty też zachowaj ostrożność w udostępnianiu ich osobom trzecim.